מה צריך לדעת לפני התחלת טיפול הסרת שיער בלייזר?

הלייזר יוצר קרן אור בעוצמה גבוהה החודרת לעומק רקמת העור, והיא מספקת כמות מבוקרת של חום טיפולי ממוקד. הסרת שיער בלייזר בקריות בטכנולוגיה מתקדמת, מגנה על השכבות העליונות של העור, ומיקוד מכשיר הלייזר למלנין בזקיקי השיער, להסרה יעילה ובטוחה.

בסלון היופי סבטלנה קוסמטיקס בע"מ תקבלו שירותי הסרת שיער בלייזר בפנים ובכל הגוף, בשיטות יעילות, בטוחות ומתקדמות.

באילו אזורים בגוף ניתן לטפל עם הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר בקריות מתבצעת בשיטה בטוחה לשימוש בכל חלקי הגוף כולל הפנים, השפה העליונה, הגב, בית השחי, הידיים, קו הביקיני והרגליים. לפני הטיפול יש להימנע מהסרת שיער בשעווה או ממריטת שערות בפנים במשך שבועיים.

האם הטיפולים כואבים?

בעוד שפעימה אחת של הסרת שיער בלייזר מעניקה תחושה עוקצנית קלה בלבד, שדומה לצליפת גומי.

כשהשיטה מתבצעת עם מכשיר שמבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, טיפולי הסרת שיער מתבצעים בעדינות, עם הכנת העור לטיפול על ידי ריסוס השכבה העליונה עם חומר קירור, בפרקי זמן מתכווננים. המכשיר המתקדם מסייע לוודא שטיפולי הסרת שיער בלייזר בקריות יתבצעו בנוחות וביעילות.

ניתן להסיר שיער מהשפה העליונה והסנטר תוך 5 דקות. בתי השחי או קווי ביקיני אורכים בדרך כלל 10-15 דקות. לרגליים ולגב לוקח יותר זמן.

האם הסרת השיער היא לצמיתות וכמה טיפולים נדרשים?

השיער המטופל לא ינשור עד שבועיים לאחר הטיפול. צפויה אדמומיות קלה ונפיחות לאחר הטיפול. תגובות אלו שוככות תוך מספר שעות או עד 1-2 ימים. צמיחת השיער מצטמצמת לאחר כל טיפול והמספר הנדרש למפגשי טיפול הסרת שיער בלייזר בקריות מתבסס על צבע וסוג השיער, כמו גם על אזור וגוון העור.

התוצאות הטובות ביותר מושגות לאחר סדרה של ארבעה עד שמונה טיפולים במרווחים של ארבעה עד שמונה שבועות בהתאם לאזור המטופל. התהליך יעיל ביותר כאשר זקיק השיער נמצא בשלב הצמיחה הפעילה שלו.

שיטת סבטלנה ריימן, אשר מבוססת על למעלה מעשרים שנות ניסיון בטיפולים בטכנולוגיה מתקדמת של הסרת שיער בלייזר בקריות, כוללים גם תוכניות מותאמות אישית של טיפוח ואורח חיים נכון.

הסרת שיער בלייזר בחיפה

לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עוד בנושא

הידרדרמי ליפט

מכון כושר לפנים – עם הגיל הפנים בדומה לכל שרירי הגוף מאבדים מהמוצקות שלהם ותאי העור מייצרים פחות סיבים אלסטיים וגורמים לעור רפוי, פחות מוגדר

קראי עוד »
קוסמטיקה לגברים עכשיו בצפון
טיפול פנים לגבר בצפון

טיפול פנים לגבר בחיפה והקריות טיפולי פנים כבר ממזמן אינם נחלתן של הנשים בלבד ובעשורים האחרונים גם הגברים נדרשים פתאום לרמת אחזקה אסתטית של מראה

קראי עוד »
מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח תתבצע אך ורק על ידי המומחים בתחום. לאורך השנים האחרונות, המודעות ליופי ולאסתטיקה הולכת וגוברת, כאשר יותר ויותר נשים וגברים מבקשים

קראי עוד »

לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן