מגיעים גם לאזורים הקשים

המסת שומן בגלי רדיו היא שיטת הפחתת שומן המתמקדת בשומן באזורי גוף שקשה יותר להסירם באמצעות תזונה ופעילות גופנית. שיטה זו כרוכה בפחות סיכונים בהשוואה לשיטות קלסיות של הפחתת שומן, כמו שאיבת שומן.

במכון היופי סבטלנה קוסמטיקס בע"מ, תותאם לכם תוכנית טיפול בטוחה ויעילה להמסת שומנים עודפים בגוף.

מה זה המסת שומן בגלי רדיו?

המסת שומן בגלי רדיו היא שיטה ממותגת להפחתת שומן שנקראת קריוליפוליזיס. בדומה לשיטות אחרות של שימוש בגלי רדיו, גם שיטה זו מופעלת על ידי טמפרטורות קפואות לפירוק תאי שומן עודפים, שמושפעים מושפעים יותר מטמפרטורות קרות מאשר תאים אחרים. משמעות הדבר היא שהקור אינו פוגע בתאים אחרים, כגון העור או הרקמה הבסיסית.

במהלך ההליך, המטפל מעביר את המכשיר על העור מעל אזור רקמת השומן העודפת, ותאי השומן נשאבים לאפליקטור שמקרר אותם. הטמפרטורות הקרות מרדימות את האזור, עם השפעה של תחושת קירור קלה על העור.

משך הטיפול

ברוב המקרים, מפגשי טיפול המסת שומן בגלי רדיו נמשכים בין ארבעים דקות לשעה, בהתאם לאזור בו יש לבצע את המסת השומן, ואין זמן השבתה לאחר הטיפול, מכיוון שלא נגרם נזק לעור או לרקמה.

לאחר ההליך, ייתכן שיחלפו כ-4-6 חודשים עד שתאי השומן יעזבו את הגוף, ובפרק זמן זה, שטח השומן העודף יקטן בשיעור ממוצע של עשרים אחוזים.

יעילות השיטה

לטיפולי המסת שומן בגלי רדיו יש הצלחות ושיעורי שביעות רצון גבוהים, אבל חשוב להבין ששיטה זו מניבה את התוצאות הטובות ביותר על מטופלים שקרובים למשקל הגוף האידיאלי למבנה שלהם, עם שומן עודף שניתן לטפל בו באזורים שלא הגיבו לשיטות טיפול אחרות.

כמה מסקנות לסיום

המסת שומן בגלי רדיו היא שיטת הפחתת שומן יעילה, אבל חשוב לשלב את הטיפול עם שינויים באורח החיים כדי להאריך את תוצאותיו. עם שיטת סבטלנה ריימן, שיש לה ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום, תקבלו תוכנית טיפוח ואורח חיים בהתאמה אישית לטיפול מקיף של טיפוח העור והגוף, עם תוצאות מעולות.

לאחר ייעוץ לגבי אפשרויות טיפול מותאמות אישית, והסבר מעמיק על כל שיטה, תותאם תוכנית הטיפול למטרותיכם והעדפותיכם.

מגיעים גם לאזורים הקשים

לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עוד בנושא

מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח תתבצע אך ורק על ידי המומחים בתחום. לאורך השנים האחרונות, המודעות ליופי ולאסתטיקה הולכת וגוברת, כאשר יותר ויותר נשים וגברים מבקשים

קראי עוד »
הידרדרמי ליפט

מכון כושר לפנים – עם הגיל הפנים בדומה לכל שרירי הגוף מאבדים מהמוצקות שלהם ותאי העור מייצרים פחות סיבים אלסטיים וגורמים לעור רפוי, פחות מוגדר

קראי עוד »
קוסמטיקה לגברים עכשיו בצפון
טיפול פנים לגבר בצפון

טיפול פנים לגבר בחיפה והקריות טיפולי פנים כבר ממזמן אינם נחלתן של הנשים בלבד ובעשורים האחרונים גם הגברים נדרשים פתאום לרמת אחזקה אסתטית של מראה

קראי עוד »

לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן