כל מה שרציתם לדעת על בוטוקס

בוטוקס הוא אחד המותגים הידועים ביותר של הזרקות בוטולינום טוקסין. רעלני בוטולינום הם רעלנים עצביים המשפיעים על העצבים וגורמים להיחלשות השרירים. ניתן לקבל טיפולים שונים של הזרקת בוטוקס מסיבות קוסמטיות.

ההליך כרוך בהחדרת כמויות קטנות של בוטוקס לשרירים ספציפיים כדי להחליק קמטים, ובמכון היופי סבטלנה קוסמטיקס בע"מ, תקבלו תוכנית מותאמת אישית של טיפולי בוטוקס, בגישה מתקדמת, מקצועית ובטוחה.

איך מתנהל טיפול הזרקת בוטוקס?

בוטוקס חוסם אותות עצביים לשרירים. כתוצאה מכך, השרירים המוזרקים אינם יכולים להתכווץ (להימתח). תופעות אלו הן תמיד זמניות, אך יכולות להימשך מספר חודשים. השריר המוזרק תלוי באזור הדאגה העיקרי. ניתן לבצע הזרקת בוטוקס למספר אזורים בפגישה אחת.

באילו מצבים קוסמטיים ניתן לטפל בבוטוקס?

הליכי הזרקות בוטוקס קוסמטיות משמשות לטיפול בסימני הזדקנות. טיפול זה מוביל לתוצאות של החלקת קמטים בכמה אזורים בפנים, כולל:

  • הגבות.
  • המצח.
  • האף.
  • צדי העיניים.
  • השפתיים.
  • הסנטר.
  • הלסת.
  • הצוואר.

איזו תדירות כדאי לעבור טיפולי בוטוקס?

בממוצע, השפעות הזרקת בוטוקס נמשכות כשלושה עד ארבעה חודשים. טיפול חוזר מומלץ בשלב זה. אולם בסופו של דבר, השרירים עשויים לאמן את עצמם להתכווץ פחות. כתוצאה מכך, הטיפולים יכולים להיות מרווחים על פני פרקי זמן ארוכים יותר. המטופלים מקבלים המלצות מאנשי מקצוע מוסמכים בתחום לגבי התדירות הנדרשת לטיפולים, בהתאם לצרכים הייחודיים שלהם.

מה ההבדל בין בוטוקס לחומרי מילוי?

מבחינה קוסמטית, הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי עוריים מציעים תוצאות דומות. שניהם עוזרים להפחית את המראה של קווים וקמטים בפנים. בעוד הבוטוקס עשוי מרעלן בוטולינום, חומרי מילוי עוריים עשויים מחומרים טבעיים או סינתטיים אחרים, כולל קולגן, חומצה היאלורונית או סידן הידרוקסילפטיט.

שתי השיטות בטוחות ומשיגות תוצאות מעולות, והבחירה בשיטה מתבססת על הצרכים וההעדפות של המטופלים, וההמלצות המקצועיות של אנשי מקצוע מומחים בתחום.

בשורה התחתונה, מתחילים עם ייעוץ מקצועי

במכון היופי בטלנה קוסמטיקס, שמבצע הליכים קוסמטיים בשיטות חדשניות ומתקדמות, עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום, תקבלו ייעוץ לגבי התאמת טיפול הזרקת בוטוקס לצרכים שלכם, עם המלצה על שיטת הטיפול שתשיג את התוצאות הטובות ביותר לחומרת הקמטים שלכם ולהעדפותיכם.

כל מה שרציתם לדעת על בוטוקס

לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עוד בנושא

הזרקת בוטוקס
הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס ומילוי קמטים בנוסף לטיפולים בקליניקה, מגיעה אלינו ד"ר ארינה קוגל אשר מבצעת הזרקות של בוטוקס מקורי וגם של חומצה הילרונית ג'ובידרם. ג'ובידרם הינו

קראי עוד »
מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח
עיצוב וסידור גבות

לסבטלנה קוסמטיקס שיטה ייחודית לעיצוב הגבה המותאמת אישית לכל אחד ואחת לפי מבנה הפנים והעין. עיצוב הגבות מתבצע בעזרת שעווה, פינצטה ומספריים קטנות וחדות אשר

קראי עוד »
מתיחת פנים טבעית ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח תתבצע אך ורק על ידי המומחים בתחום. לאורך השנים האחרונות, המודעות ליופי ולאסתטיקה הולכת וגוברת, כאשר יותר ויותר נשים וגברים מבקשים

קראי עוד »
מזוטרפיה

טיפול ברפיון וקמטים ובו מתבצעת החדרת חומצות וחומרים אקטיביים לתוך שכבות העור. התהליך מבוצע ע"י טכנולוגיה ממוחשבת אשר התוצאה נראית לעין כבר מהטיפול הראשון. המזותרפיה

קראי עוד »

לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן