לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  טיפול פנים בקריות

  טיפול פנים בצפון

  הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו אל מול כל אחד בו אנו נתקלים. אנחנו יכולים לראות אנשים אהובים עלינו או אנשים זרים לחלוטין והרושם הראשוני יהיה הפנים שלנו. טיפולי פנים הם שם כללי למגוון רחב מאד של טיפולים לעור הפנים. הטיפולים יכולים להיות מגוונים כמו:

  • טיפולי פנים אנטיאיג’ינג נגד הזדקנות.
  • טיפול בקמטים.
  • טיפול בסדקים בעור.
  • טיפולי פנים לאקנה.
  • טיפולי פנים לעור שמנוני.

  טיפול פנים בקריות שעושה את ההבדל

  על מנת להנגיש טיפול פנים בקריות ברמת שירותים קוסמטיים רפואיים הטובים ביותר בארץ אשר עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים.

  עבור כל אחת ואחד שמגיעים לקליניקה של טיפול פנים בקריות, מגיעים עם מטרות שונות כשכל אחת מהן דורשת בחירה נכונה של אופי הטיפול והתייחסות מלאה לכל צורך של הלקוח. בתחילה, כשמגיע המטופל או המטופלת למכון הקוסמטיקה המתקדם תפגוש המטפלת את הפנים, תשאל שאלות שיכולות להיות כלליות כמו גם על התזונה או על אורך החיים. בהתאם לאבחון הראשוני ובהתאם לבקשות האישיות ייקבע הטיפול, אופיו ואורכו וניתן יהיה להתחיל בו לאחר תיאום ציפיות והנגשת כל המידע הרלוונטי עבור כל הליך קוסמטי רפואי.

  סבטלנה קוסמטיקס – טיפולי פנים איכותיים בקריות והסביבה

  ניסיון מצטבר של 21 שנים הובילו לכך כי אצלנו בסבטלנה קוסמטיקס, תזכו לקבל את מגוון הטיפולים הקוסמטיים המתקדמים, האיכותיים והמקצועיים ביותר. סבטלנה ריימן קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת בעלת הידע והכלים עומדת בראש צוות המומחים המקצועי שלנו. בין אם מדובר בטיפול פנים מקצועי ויעיל, טיפול הסרת שיער בלייזר, טיפולי מיצוק העור, מתיחות פנים, וכן עוד מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מתקדמים ויעילים. בואו לשדרג את הנראות החיצונית שלכם, וכן את הביטחון העצמי שלכם באמצעות הידע והכלים שלנו. לפרטים נוספים צרו קשר באמצעות מספר הטלפון אשר מופיע באתרנו, ואנו נענה בהקדם.

  לקביעת טיפול- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!   עוד בנושא

   חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית