השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

טיפול סינרג'י c.eNergy לחידוש העור

סינרג'י פועל בטכנולוגיה מהפכנית המאפשרת העברת אנרגיה באופן בטוח לעור ועם זמן החלמה מינימלי.

 

המכשיר כולל 2 ידיות:

– ידית fractional  המוליכה זרם מדויק ומאפשרת עומק חדירה גדול יותר ומשך טיפול קצר כ – 10 דקות בלבד. הטיפול יוצר ארגון מחדש של שכבות העור הפנימיות , תהליך המסייע בהצערת העור ומיצוקו.

– ידית diamondolar  המתאימה לכל סוגי העור, מבוסס טכנולוגית (MP) 2  – פטנט רשום של חברת ונוס קונספט המשלבת 2 אנרגיות העובדות בו זמנית : גלי רדיו ושדות מגנטיים. בהתבסס על מחקרים קליניים שילוב האנרגיות גורם ליצירת הקולוגן, סיבים אלסטיים ופריברובלסטים, שהם התאים האחראיים על ייצור קולגן בעומק העור. כל אלו יוצרים טיפול אפקטיבי, נעים, הומוגני וללא תופעות לוואי. משך טיפול בידית כ – 25 דק'.

 

מהי חווית הטיפול החדשה?

– כיווץ נקבוביות פתוחות.

– שיפור מרקם העור.

– הפחתת סימני הזדקנות.

– מיצוק וחידוש עור הפנים.

–  שיפור צלקות אקנה.

– החלקת קימטוטים וקמטים עמוקים.

– הבהרת כתמי פיגמנטציה.

– מיצוק אזור הצוואר וקו הלסת.

– מתיחת העור באזור המחשוף.

מה שלקוחות אומרים

משפחתי ואני מגיעים אלייך כבר לא מעט שנים לצורך טיפולים קוסמטיים שונים. עוד מהיותי נערה אני מטופלת אצלך ואני חושבת שזה אומר הכול. המקצועיות הגבוהה שלך, השירות האדיב, החידושים והרחבת השירותים - את כל אלה אני זוקפת לזכותך ובגדול (והרווח כולו שלנו כמובן). זוהי הזדמנות טובה להודות לך על המקצועיות והשירות. בציפייה רבה להמשך, בברכה, מיכל.

מיכל וויצמן

אני מכירה את סבטלנה כבר מעל ל-4 שנים.

אין פעם שאני מגיעה והחיוך לא מרוח על הפנים יחד עם אימרה נעימה.

היא דואגת לכל לקוחותיה, מקשיבה לכל בקשותיהם ומייד עושה זאת עם חיוך ענק על השפתיים.

הצוות אדיב ומקצועי ויש תמיד על מי לסמוך.

ניתן רק ללמוד ממנה ומאדיבותה.

באהבה והערכה,

גנית חן

במשך הרבה מאוד שנים, אני זוכרת באיזה מצב ירוד היה עור הפנים שלי כאשר הגעתי אליך ובאיזה מצב עור הפנים שלי נראה היום , למרות גילי המופלג, וזאת עבורי המתנה הכי גדולה. הידע והבקיעות שלך בנושא הקוסמטיקה הוא מאוד מקצועי ומתקדם, אצלך אין שיגרה את תמיד מתחדשת עם הזמן , אני לא חושבת שיש איזה שהוא מוצר או מכשיר שנמצא בעולם שאת לא רוכשת אותו ומביאה אותו לקליניקה שלך לטובת הלקוחות שלך, וזה מה שמאוד מוצא חן בעיני שאת תמיד מובילה בנושא ואני מאוד גאה להשתייך לקבוצת הלקוחות שלך. האבזור והחומרים של הקליניקה שלך הם ברמה בין לאומית , כאשר אני באה אליך אני יודעת שאני באה למקום מקצועי ובהרגשה שאני בידיים טובות ונאמנות. תודה רבה לך , והמשך הצלחה בדרכך. בידידות, שמרית סעדון

שמרית סעדון

כבר מתחילת הטיפול אני מרגישה הטבה מרעננת בפנים. אני מקווה מאד כי המשך הטיפול ישיג את מטרותי. בינתיים עלי להודות לך על התמיכה המיוחדת לה אני זוכה בשעת הטיפול. החום העדינות והייעוץ המנוסה מסייעים לי לחוויה מיוחדת. תודה לך! שלך מיכל קאופמן

מיכל קאופמן

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית