השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

הצרת הקפים

הצרת היקפים בקריות

ישנן מספר שיטות הקיימות בשוק להצרת היקפים והעלמת צלוליטיס המתבססות על טכניקות שונות בקליניקה "סבטלנה קוסמטיקס ". אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה אשר פותחה ע"י ונוס-קונספט ומיושמת בעשרות מדינות ברחבי העולם וזוכה להצלחה והערכה בקרב מטפלים ומטופלים כאחד.

איך זה עובד?

הצרת היקפים בגלי רדיו – במהלך הטיפול בצלוליט גלי רדיו (RF) ופולסים מגנטיים (PMF) חודרים לשכבות עור ושומן מרובות בו זמנית ומחממת את העור מפני החוצה. בעקבות כך העור נהפך לגמיש יותר לעיצוב.

לתהליך של הצרת היקפים בגלי רדיו זה שתי מטרות : פיזור החמצן השוכן בתאי השומן – הפחתת תאי השומן באזור המטרה והגברת קצב זרימת הדם לתאי השומן. בשלב האחרון של התהליך, מתבצעת החלקה עדינה של שטח העור,באמצעות פעולת ואקום בשילוב עם מסאג' סיבובי עמוק.

 

משך ותהליך הטיפול? הצרת היקפים בקריות

סדרה של 6 או 8 טיפולים תלוי בצורך האישי – ייבחן בפגישת ייעוץ ללא עלות. יש להקפיד לבצע טיפול אחד לשבוע ואחרי כחודש וחצי מסיימים. לאחר, מכן בשביל לשמור על הקיים, יש צורך לבוא לטיפולי תחזוקה אחד לשלושה חודשים.

 

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לכל אדם בריא,בעל משקל גוף ממוצע אשר סובל מריכוזי שומן נקודתיים באזורים מסוימים בגוף. על מנת לשמור על התוצאות ללא קשר לטיפול, יש להקפיד על משקל יציב,שתיית מים מרובה ופעילות גופנית קבועה על מנת לזרז את תהליך המסת השומן וחילוף החומרים.

 

סיכום:

– הצרת היקפים בקריות ללא ניתוח.

– הפחתת צלוליט.

– מיצוק העור.

– הפחתת קמטים.

– טיפול בסימני מתיחה.

 

קבלו עוד מידע על הצרת היקפים בקריות : אם חיפשתם קוסמטיקאית בקריות אשר תתן לכם בדיוק את הטיפול שאתם צריכים במחירים ללא תחרות וביחס אישי ומקצועי השאירו פרטיכם ונחזור אליכם.

מה שלקוחות אומרים

משפחתי ואני מגיעים אלייך כבר לא מעט שנים לצורך טיפולים קוסמטיים שונים. עוד מהיותי נערה אני מטופלת אצלך ואני חושבת שזה אומר הכול. המקצועיות הגבוהה שלך, השירות האדיב, החידושים והרחבת השירותים - את כל אלה אני זוקפת לזכותך ובגדול (והרווח כולו שלנו כמובן). זוהי הזדמנות טובה להודות לך על המקצועיות והשירות. בציפייה רבה להמשך, בברכה, מיכל.

מיכל וויצמן

אני מכירה את סבטלנה כבר מעל ל-4 שנים.

אין פעם שאני מגיעה והחיוך לא מרוח על הפנים יחד עם אימרה נעימה.

היא דואגת לכל לקוחותיה, מקשיבה לכל בקשותיהם ומייד עושה זאת עם חיוך ענק על השפתיים.

הצוות אדיב ומקצועי ויש תמיד על מי לסמוך.

ניתן רק ללמוד ממנה ומאדיבותה.

באהבה והערכה,

גנית חן

במשך הרבה מאוד שנים, אני זוכרת באיזה מצב ירוד היה עור הפנים שלי כאשר הגעתי אליך ובאיזה מצב עור הפנים שלי נראה היום , למרות גילי המופלג, וזאת עבורי המתנה הכי גדולה. הידע והבקיעות שלך בנושא הקוסמטיקה הוא מאוד מקצועי ומתקדם, אצלך אין שיגרה את תמיד מתחדשת עם הזמן , אני לא חושבת שיש איזה שהוא מוצר או מכשיר שנמצא בעולם שאת לא רוכשת אותו ומביאה אותו לקליניקה שלך לטובת הלקוחות שלך, וזה מה שמאוד מוצא חן בעיני שאת תמיד מובילה בנושא ואני מאוד גאה להשתייך לקבוצת הלקוחות שלך. האבזור והחומרים של הקליניקה שלך הם ברמה בין לאומית , כאשר אני באה אליך אני יודעת שאני באה למקום מקצועי ובהרגשה שאני בידיים טובות ונאמנות. תודה רבה לך , והמשך הצלחה בדרכך. בידידות, שמרית סעדון

שמרית סעדון

כבר מתחילת הטיפול אני מרגישה הטבה מרעננת בפנים. אני מקווה מאד כי המשך הטיפול ישיג את מטרותי. בינתיים עלי להודות לך על התמיכה המיוחדת לה אני זוכה בשעת הטיפול. החום העדינות והייעוץ המנוסה מסייעים לי לחוויה מיוחדת. תודה לך! שלך מיכל קאופמן

מיכל קאופמן

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית