אפילציה בקריות

אפילציה היא שיטה להסרת שיער הנעשית בתהליך הלחמה של פריצות נימי דם ושייכת לתחום הקוסמטיקה הרפואית. ביישומה של השיטה מלחימים את נימי הדם ומנתקים אותם מהשורש המחבר אותם אל עורנו, תהליך המוביל להסרת שיער לצמיתות מהגוף.

הטיפול באפילציה מתבצע על ידי החדרת מחט דקיקה מיוחדת לאפילציה לזקיק השערה, אשר בתורה מעבירה זרם חשמלי אשר צורב את השורש ובכך מנתק ומונע צמיחת שיער חוזרת ופעולה נוספת להוצאת השיער באמצעות פינצטה ייעודית. הטיפול באפילציה במחט חשמלית נעשה במהלך סדרת מפגשים ובהתאם לכמות השיער, סוגו ובריאות העור.

סבטלנה קוסמטיקס – טיפולי אפילציה בקריות

על מנת להנגיש טיפול אפילציה בקריות ברמת שירותים קוסמטיים רפואיים הטובים ביותר בארץ אשר עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים.

עבור כל אחת ואחד שמגיעים לקליניקה של טיפול פנים בקריות, מגיעים עם מטרות שונות כשכל אחת מהן דורשת בחירה נכונה של אופי הטיפול והתייחסות מלאה לכל צורך של הלקוח.

היתרון המרכזי של אפילציה על שיטות אחרות להסרת שיער היא רמת ההצלחה והיעילות שלה בקרב בעלי שיער בהיר, לעומת שיטות אחרות שלא מצטיינות בהסרת שיער דל פיגמנטים. יתרון נוסף הוא העובדה שההליך בטוח עבור קבוצות סיכון שונות כמו למשל חולי סרטן.

אפילציה בקריות וטיפולים קוסמטיים  איכותיים אצל סבטלנה ריימן

עם ניסיון מצטבר של 21 שנים בעולם הקוסמטיקה, אצלנו בחברת  סבטלנה קוסמטיקס דואגים לשדרג ולשפר את השירותים והטיפולים שלנו. כל הטיפולים שלנו נעשים על ידי מומחים אשר הוכשרו בתחום.  אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולבוא לשלב בהצלחה בין אורח חיים בריא לבין מראה מרשים. אתם מוזמנים לפנות אל סבטלנה קוסמטיקס המנוהלת על ידי סבטלנה ריימן, קוסמטיקאית רפואית מוסמכת P.M.E. לפרטים ומידע נוסף, תוכלו ליצור קשר באמצעות מספר הטלפון אשר מופיע באתרנו.

אפילציה בצפון

אפילציה בקריות היא שיטה להסרת שערות בודדות מהפנים או מהגוף עם מכשיר אלקטרוני מיוחד שמיועד להרס צמיחת השיער העודף מהשורש, עם הפעלת אנרגיה חמה בשיטה מבוקרת ובטוחה. לאחר החדרת מחט עדינה מאוד לזקיק השערה, ניתן להסיר את השיער העודף. במכון היופי סבטלנה קוסמטיקס בע"מ, תקבלו טיפולי אפילציה בהתאמה אישית.

מאפייני טיפולי אפילציה בקריות

ניתן לטפל ברוב אזורי הגוף באמצעות אפיליציה בקריות, כולל הסרת שיער עודף מהפנים או הגוף ללא סיכונים או התפתחות תופעות לוואי, מלבד אדמומית קלה של העור, שעשויה להופיע לאחר הטיפול לזמן קצר, ונעלמת מעצמה.

שיער עודף נובע כתוצאה מרמות הורמונים מוגברים או כהשפעה גנטית. חשוב להבין גם שצריכת תרופות מרשם מסוגים שונים, או שימוש בשיטות שיטות זמניות להסרת שיער ומחלות יכולים לעורר צמיחת שיער. טיפולי אפילציה בקריות הם אפשרויות מתאימות להסרת שיער עודף מאזורים בפנים או בגוף.

כמה טיפולי אלקטרוליזה נדרשים?

בהתאם לסיבות שמובילות לצמיחת שיער עודף, נקבעת תוכנית הטיפול, והיא משתנה בין המטופלים. ברוב המקרים, יש לבצע את מפגשי הטיפול שנמשכים כרבע שעה, בהפרשים של שבוע או שבועיים, בהתאם לצורך, ועם השלמת תוכנית הטיפול, השיער העודף נעלם לצמיתות.

כשמקפידים לבצע את הטיפול במקום מוסמך שמבצע טיפולי אפילציה בקריות על ידי צוות מקצועי ומוסמך בתחום, התוצאות בטוחות, נמשכות לטווח הארוך, והכי חשוב, אינן מובילות לסיכונים או תופעות לוואי שעלולות להיות בלתי הפיכות.

הנה מיתוס שחייבים להעיף על שיטות זמניות להסרת שיער

אנשים רבים מאמינים בטעות שהם יכולים להשתמש במוצרים כימיים להסרת שיער עודף מהגוף, במקום לעבור טיפולי אפילציה בקריות. אלא שחשוב להבין שאלו הם תכשירים כימיים שעלולים להוביל לגירוי העור, לשינוי הגוון או לפגיעה חמורה יותר בעור, מה גם שהשימוש בהם מסורבל ונמשך זמן רב.

שעווה היא שיטה זמנית נוספת להסרת שיער והיא נעשית לרוב בסלוני יופי. השיער מוסר עם משיכת השעווה החמה הנוקשה, וגישות אלו עשויות להיות כואבות ולעלות הרבה כסף, גם אם משתמשים בערכות שעווה ביתיות, שהן מסורבלות ומורכבות לשימוש. במכון היופי סבטלנה קוסמטיקס תקבלו טיפולי אפילציה בקריות בגישה בטוחה, מקצועית ומיומנת.

מילוי קמטים

לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עוד בנושא

הידרדרמי ליפט

מכון כושר לפנים – עם הגיל הפנים בדומה לכל שרירי הגוף מאבדים מהמוצקות שלהם ותאי העור מייצרים פחות סיבים אלסטיים וגורמים לעור רפוי, פחות מוגדר

קראי עוד »
מזוטרפיה

טיפול ברפיון וקמטים ובו מתבצעת החדרת חומצות וחומרים אקטיביים לתוך שכבות העור. התהליך מבוצע ע"י טכנולוגיה ממוחשבת אשר התוצאה נראית לעין כבר מהטיפול הראשון. המזותרפיה

קראי עוד »
הזרקת בוטוקס
הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס ומילוי קמטים בנוסף לטיפולים בקליניקה, מגיעה אלינו ד"ר ארינה קוגל אשר מבצעת הזרקות של בוטוקס מקורי וגם של חומצה הילרונית ג'ובידרם. ג'ובידרם הינו

קראי עוד »

לקביעת פגישה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן