אודות

קוסמטיקאית בקריות

סבטלנה קוסמטיקס , הצלחת הטיפול היא שביעות הרצון של הלקוחות. על כן, אני מקפידה לחדש את הידע שלי בתחום, ללמוד שיטות עבודה חדשניות, להשתמש במיטב המכשור והטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, תוך שילוב חומרים פעילים אשר מעצימים את תוצאות הטיפולים המוצעים במכון.

במהלך שנות עבודתי, פיתחתי את "שיטת סבטלנה ריימן – סבטלנה קוסמטיקס " המשלבת בין טיפוח ואורח חיים נכון בהתאמה אישית לכל לקוחה על פי הצרכים המתאימים לה.

טיפול פנים בקריות

למה סבטלנה קוסמטיקס?

בגלל החומרים והטכנולוגיה

אפשר למצוא עשרות קוסמטיקאיות בקריות אך מבחינתי הצלחת הטיפול היא שביעות הרצון של הלקוחות. על כן, אני מקפידה לחדש את הידע שלי בתחום, ללמוד שיטות עבודה חדשניות, להשתמש במיטב המכשור והטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, תוך שילוב חומרים פעילים אשר מעצימים את תוצאות הטיפולים המוצעים במכון.

בגלל השירות

אפשר למצוא עשרות קוסמטיקאיות בקריות אך מבחינתי הצלחת הטיפול היא שביעות הרצון של הלקוחות. על כן, אני מקפידה לחדש את הידע שלי בתחום, ללמוד שיטות עבודה חדשניות, להשתמש במיטב המכשור והטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, תוך שילוב חומרים פעילים אשר מעצימים את תוצאות הטיפולים המוצעים במכון.

בגלל הנסיון

בעלת נסיון של 21 שנים בתחום שיקום העור והסרת שיער.

לקביעת טיפול

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קוסמטיקאית בחיפה והקריות

שירותיה של קוסמטיקאית בחיפה הינם מקצועיים, איכותיים ומרשימים. החל מביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח, מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית, מיצוק עור הפנים על ידי גלי רדיו, המסת שומן ללא ניתוח או שמא מדובר בהסרת שיער בלייזר, כדי לקבל את הייעוץ, הליווי והטיפול המרשים ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל סבטלנה קוסמטיקס. עסק זה מנוהל על ידי הקוסמטיקאית הפרא רפואית סבטלנה ריימן. מומחית זו מחזיקה בהכשרה מקיפה ובניסיון של 21 שנה בתחום זה. מעבר לכך, היא מקפידה על סטנדרט עבודה גבוה – ולשביעות רצון הלקוח.

סבטלנה קוסמטיקס - קוסמטיקאית בחיפה מומלצת

כאשר אנו מדברים על תחום הקוסמטיקה, מדובר בעולם ומלואו – ללא כל צל של ספק. בהתאם, אם אתם מתעניינים מתיחת פנים ללא ניתוח, מילוי קמטים או שירותים אחרים בסטנדרט מרשים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם סבטלנה קוסמטיקס.
שירותיה המקצועיים של קוסמטיקאית בחיפה

תחום היופי והאסתטיקה בארץ הינו מתקדם ומרשים – בכך אין כל ספק. למעשה, לאורך השנים האחרונות, נשים וגברים כאחד מבינים את חשיבותו של המראה החיצוני – והביטחון הרב שהוא מעניק לנו כאשר הוא מרשים ויוקרתי.

גרים בצפון הארץ? מחפשים אחר קוסמטיקאית בחיפה?

נסקור בקצרה חלק מהשירותים שמומחית זו מעניקה: מתיחת פנים ללא ניתוח – הפנים הם כרטיס הביקור שלנו; הדבר הראשון אותו אנשים רואים כאשר הם פוגשים בנו. בהתאם, כדי שנוכל להתגבר על סימני הזמן והקימטוטים, מומלץ ביותר לשקול את האפשרות הבאה: ביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח. פתרון זה איננו טיפול פולשני או כירורגי. כמו כן, בסיומו תתקבל תוצאה מעודנת ומרעננת. מילוי קמטים – השנים עושות את שלהן, וזוהי עובדה בשטח. בהתאם, רבים מאתנו מתמודדים עם הופתעתם של קמטי הבעה על המצח או מסביב לעיניים. עם זאת, במקום להיבהל מהתמונה המשתקפת במראה, אתם מוזמנים לשקול את האפשרות הבאה: מילוי קמטים. בהתאם לכמות הקמטים והעומק שלהם, חומר המילוי וכן הלאה, כך ניתן יהיה לקבל מענה מרשים – עם תוצאה איכותית וזמן התאוששות לא ממושך.
שירותיה השונים של קוסמטיקאית בחיפה

בבואכם לפנות אל קוסמטיקאית בחיפה, יש לוודא כי היא מחזיקה בהכשרה מקיפה ובניסיון הדרוש. כמו כן, ניתן להסתייע בשירותיה של הקוסמטיקאית במגוון מקרים, כדוגמת:

  • מתיחת פנים ללא ניתוח – כדי להעניק מענה אפקטיבי לקמטים, מומלץ לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח. טיפול קוסמטי זה משמעותו הזרקה של חומרים לחלל הנוצר באזורים הרלוונטיים – לצורך העלמת הקמטים. באמצעות הליך זה, ניתן יהיה ליהנות מתוצאה יעילה, במהירות ולטווח ממושך יחסית.
  • המסת שומן בגלי רדיו – "הכן גופך לקיץ!" פעם אחר פעם אנו שומעים משפט זה, וחושבים כיצד להתכונן היטב לחודשים החמים בשנה. באמצעות המסת שומן בגלי רדיו, ניתן יהיה להשיג את המטרה, ללא כל בעיה. מדובר, למעשה, בשיטה להצרת היקפים הממיסה את תאי השומן כאשר גלי הרדיו משודרים אל השטח הרלוונטי בעוצמה מסוימת. שיטה זה מתאימה לקהלים שונים, לאו דווקא אלו המתמודדים עם עודפי שומן עצומים. כך או כך, התוצאה שתתקבל היא מרשימה למדי.
קוסמטיקאית טובה בחיפה

שירותיה של קוסמטיקאית בחיפה הם חשובים ובעלי יתרונות רבים. הרי באמצעותם נוכל להיראות צעירים, רעננים וכמובן – בעלי ביטחון עצמי רב. החל מהזרקת בוטוקס, מילוי קמטים, מתיחת פנים ללא ניתוח ועד המסת שומן בגלי רדיו – כדי ליהנות מטיפולים אלו ואחרים, יש לפנות אל סבטלנה קוסמטיקס. מרכז זה מנהלת סבטלנה ריימן, שהגיעה אל עולם הקוסמטיקה מתוך אהבה גדולה לתחום האסתטיקה. לאורך עבודתה, מומחית זו מקפידה לחפש אחר הכלים, החומרים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר. הכול, לטובת הלקוח ושביעות רצונו.

להסתייע במענה מתקדם וחסר פשרות בעזרת קוסמטיקאית טובה בחיפה

בין אם מדובר בהמסת שומן בגלי רדיו, מתיחת פנים ללא ניתוח ובין אם מדובר בטיפולי קוסמטיים אחרים, יש לבצע אותם אצל המומחים: סבטלנה קוסמטיקס. את המרכז מנהלת סבטלנה ריימן, אחות במקצועה וקוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת P.M.E. כמו כן, היא מחזיקה בניסיון של 21 שנה בתחום שיקום העור והסרת השיער. בכל שאלה ובקשה, ניתן ליצור קשר עם צוות המרכז סבטלנה קוסמטיקס.